logo

Destek

Size kesintisiz hizmet sunabilmek için her zaman yanınızdayız.
info@perspectivesoft.com.tr
+90 506 611 13 86

Hizmetlerimiz

IT Danışmanlığı

Teknoloji ve bilişim alanında faaliyetlerine devam eden şirketimiz, IT Danışmanlık Hizmeti ile işletmelere bilişim çözümleri sunmaktadır.

İşletmelerin bilişim ve teknolojik alt yapılarını kurmak veya var olan sistemleri en iyi şekilde çalışır durumda kalmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

Minimum maliyet ve maksimum verim ile işletmelerin büyümeleri için gereken tüm desteği sunmaktayız.

Ar-Ge & Yazılım & Test

2017 yılından itibaren, genç ve deneyimli yazılım ekibimizle müşterilerimizin yanındayız. Geliştirdiğimiz Ar-Ge yazılımlarının yanı sıra, işletmelere ve kişilere özel çözüm odaklı yazılım projeleri üretiyor, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Çözüm ortağı olarak çalıştığımız şirketlere yazılım danışmanlığı yapıyor, yeni geliştirilen yazılımların testlerini gerçekleştiriyoruz.

a

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama; gelişen teknoloji ile her zaman hitap ettiğiniz kitlelere doğru yerde ve doğru zamanda ulaşmanızı sağlar. Yani internette !

Geleneksel pazarlama yöntemlerinin ötesinde profesyonel bir pazarlama size bir telefon kadar uzak. Akademik eğitimlerimiz ve yaptığımız çalışmalar sonucunda sizleri müşterilerinizle en kısa sürede buluşturuyoruz.

Sektörünüzde fark yaratan bir marka olmak için sizi ofisimize davet ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya artık vazgeçilmezimiz.

İş hayatında sağlam adımlarla ilerlerken, sosyal medyanın da gücünü arkanıza almaya ne dersiniz? Daha fazla kitleye, daha doğru şekilde, daha düşük maliyetlerle ulaşmak daha kolay. İşletmeniz için görsel tasarımlar hazırlıyor, içerikleri oluşturuyor, paylaşımlarda bulunuyor ve bunların analizini sizler için oluşturuyoruz.

Siz işinize odaklanın, markanızı biz büyütelim !

Altyapı Danışmanlığı

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda, profesyonel teknik ekibimizle sizlere altyapı desteği sunuyoruz.