logo

Destek

Size kesintisiz hizmet sunabilmek için her zaman yanınızdayız.
info@perspectivesoft.com.tr
+90 506 611 13 86
 

İş Zekası

İş Zekası ve Veri Ambarı Danışmanlığı

Kurumunuzdaki veri yığınlarını canlı, dinamik bilgiye, bilgiyi ise aksiyona dönüştürerek karar anlarında doğru adımlar atmanıza destek oluyoruz. Akıllı, interaktif raporlar sayesinde daha detaylı ve anlaşılır raporlar ile bilgi paylaşımını şeffaflık içinde yürütmenizi karmaşık finansal ve operasyon verilerinizin herkes tarafından anlaşılır olmasını sağlayarak kurumunuzda ortak dili oluşturmayı amaçlıyoruz. Verilerinizi detaylı analiz ederek kurumunuzun geleceğini belirleyecek stratejik ve taktiksel kararlar verirken doğru ve güvenilir verilere erişerek sistematik planlamalar için sizlere çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Plan Oluşturma
İş Çözümleri
Danışmanlık
DEMO & POC Uygulamaları

Büyük veri yığınlarınızı sizler için akıllı, interaktif ve canlı veriler haline getirerek veri görselleştirmesi yapıyoruz.

Sahip olduğunuz tüm verileri en iyi şekilde analiz ederek karar destek mimarisi oluşturuyoruz. 

Daha Fazla Bilgi İçin
a

PerspectiveSoft olarak sizleri doğru kararlara ve akıllı, interaktif verilere kolaylıkla ulaştırmak için işinde uzman teknik ekibimiz ile sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

İş geliştirme çözümleri ve iş zekası danışmanlığı ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz…

Plan Oluşturma

İş geliştirme ihtiyaçlarınızı ve teknoloji ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz edebilmek için sizinle ortak çalışarak ihtiyaç analizleri ve değerlendirmeler yapıyoruz. Yapılan analizler ve değerlendirmeler sonrasında sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yenilikçi IT stratejileri ve karar destek mimarisi servislerini öneriyoruz.

İş Çözümleri

Oluşturulan plan ile karar destek mimarisi oluşturuyoruz. Bu sayede yöneticilerin verileri daha iyi analiz edebilmesini, karar sistemlerinin desteklenmesini ve interaktif veriler ile detaylı bilgiye kolay erişebilmesini sağlıyoruz. Kritik kararlar öncesi gerekli tüm bilgilere hakim olmanıza imkan sağlayarak sizlere iş çözümleri sunuyoruz ve iş veriminizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık

İş zekası ürünleri ile ilgili danışmanlık vererek ihtiyaçlarınız doğrultusunda iş haritası çıkararak iyileştirmeler yapıyoruz. İş zekası ürünleri ile işletmenizin ve kararlarınızın verimliliğini artırmayı hedefliyoruz. Eğitimler vererek kurumunuzun ve çalışanlarınızın gelişimine destek oluyoruz. Danışmanlık süresince yapmış olduğumuz çalışmalar ile doğru analiz edilmiş veriler sunarak veri kalitesini artırıyoruz.

DEMO & POC Uygulamaları

Bize sağlayacağınız veriler ile PerspectiveSoft ekibi olarak, kurumunuza özel DEMO ve POC uygulamaları gerçekleştirmek içinprototip hazırlıyoruz. Bu sayede sizlerle tanışarak iş ve çözüm ortaklığı yapmayı hedefliyoruz